onlinekasynopolis.pl

Captain America Online Za Darmo

Producent
Playtech

Super bohater Captain America

Ta 5 bębnowa gra z 20 liniami wypłat zawiera wiele specjalnych symboli, a także darmowe obroty. W tej grze nie znajdziecie nic innego oprócz ekscytującej akcji.

Ikony na bębnach to: karty, Emblemat Kapitana, Emblemat Hydry, Super Żołnierz, Nazista, piersiowy znak Super Żołnierza i Żelaznego Krzyża. Największym wrogiem kapitana jest głowa Adolfa Hitlera.

Super energia gry Captain America

Automat Captain America posiada 2 symbole Wild: Captain America i Red Skull. Oni mogą być przestawione na miejsce innego znaku, aby utworzyć wygraną na linii. Nie dotyczy to znaku Scatter. Symbole Wild posiadają również efekt mnożnika x2. Symbol Scatter daje możliwość wygranej od 2 do 100 monet za 2-5 symbolów.

Aby uzyskać Free Games Super Energy na pierwszym bębnie musi pojawić się symbol Captain America, na 5 – symbol Red Skull, a na 3 – symbol Free Games. Takie ułożenie daje 4 darmowych spinów. Dalej, jeśli gracz będzie mieć szczęście, on może dostać większą ilość wygrywających kombinacji, na przykład:

  • plus 4 darmowych kręcenia;
  • plus 1 do animatora;
  • Expanding Wild (Captain America);
  • Expanding Wild (Red Skull);
  • Super Spins (ponowne uruchomienia Hero).

Minimalny zakład w grze to 0.2 na 20 linii, a maksymalny – 2000 na 20 linii.

Najtańsze kombinacje dają karty: 9 i 10 dają od 5 do 40 monet, Q i J – od 10 do 60 monet, A i K gwarantują od 10 do 80 monet. Więcej opłacane są ikony Emblematu Kapitana i Emblematu Hydry, które przyniosą od 40 do 2000 monet za 3-5 kombinacji. Trochę mniej dają ikony Super Żołnierz i Nazista od 25 do 300 monet za 3-5 kombinacji. Piersiowy znak Super Żołnierza i Żelaznego Krzyża dają od 15 do 150 monet.

 

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT