onlinekasynopolis.pl

Barbary Coast

Producent
Betsoft

Podróż z piratami Barbary Coast

W grze masz szansę spotkać prawdziwego pirata, który nie zna litości i jest bardzo okrutny. Zaletą automatu jest dwie gry na osobnym ekranie.

Barbary Coast jest 5 bębnową grą z 30 liniami wypłat. Gra  oferuje wiele emocjonalnych przygód: zawody w piciu, strzelanie z armaty, wieszanie się na linie, pomaganie Benowi Sawyer uratować śliczną służącą z rąk kapitana piratów Blackbeard. Na pewno nie będziesz się nudzić w tej grze.

Rundy bonusowe i stawki w grze Barbary Coast

Zasięg monet to od 0.02 do 1. Jednak, jeśli gracze lubią grać na znacznych stawkach, oni mogą postawić 5 monet na każdą z 30 linii.

Gra hazardowa Barbary Coast oferuje wiele przyciągających rund.

Trafienie co najmniej 3 symboli papugi, uruchamia darmowe obroty. Papuga, wylatując z koła,  przypatruje się grze z boku. Niestety, nie ma możliwości korzystać z żadnych innych specjalnych funkcji gry podczas takich obrotów.

Gdy trafimy co najmniej 3 symboli Bena Sawyer na kołach, uruchomiona jest funkcja Click Me. Wtedy otrzymamy natychmiastowe kredyty bonusowe.

Na drugim ekranie odbywa się animowana gra Fight Bous. W tej grze Ben Sawyer, aby uwolnić narzeczoną, walczy z kapitanem Blackbeard. Możemy mu w tym pomóc: wybrać miecza, którego on będzie używać, żeby pokonać złego kapitana. Gdy uwolnimy  narzeczoną – otrzymamy natychmiastowe kredyty.

Bonus Grog Challenge jest kolejną grą bonusową, w której możemy uczestniczyć w zawodach polegających na piciu i rzucaniu monet. Gdy twój konkurent pije dostajesz 300 monet,  gdy wypada twoja kolej dostajesz 125 monet.  Żeby uruchomić tą funkcję trzeba trafić 3 lub więcej symbole z majtkiem, który trzyma beczkę na ramieniu. 

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT