American Roulette VIP

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
American Roulette VIP
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 94.74%
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 80
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

American Roulette VIP online za darmo

W naszym dzisiejszym artykule zamierzamy zaprezentować Ci grę hazardową American Roulette VIP online. Jak zapewne zdążyłeś się zorientować, jest to klasyczna amerykańska ruletka w wersji internetowej wyprodukowana przez lubianą przez wielu graczy firmę Gaming1 specjalizującą się raczej w grach slotowych, ale także próbującej swoich sił w różnych innych kategoriach gier – i to z udanym skutkiem. W naszym dzisiejszym artykule zaprezentujemy Ci bliżej tę bardzo udaną pozycję i jej największe zalety.

Naturalnie nie musisz o tej grze jedynie czytać. W naszym serwisie internetowym znajdziesz między innymi American Roulette VIP demo, czyli specjalnie zmodyfikowaną wersję, w której wszystkie operacje finansowe, jak płacenie za grę lub odbieranie wygranych, oparte są o wirtualne żetony. To wiąże się z pewną istotną różnicą w porównaniu do wersji standardowych – nie musisz płacić za grę, jako że na start dostajesz pewną kwotę tychże właśnie żetonów. Tak samo wypłacane są wygrane. Czyli niczego tak naprawdę nie wygrasz. Ale za to cała pozostała funkcjonalność i opcje są identyczne jak w wersji standardowej. I tak samo, jak w zwykłej wersji, tutaj także grasz przeciwko komputerowemu krupierowi.

Za to możesz grać bez żadnych ograniczeń, czy to kwotowych, czy też czasowych. Możesz więc w ten sposób poznawać American Roulette VIP za darmo i nabierać doświadczenia. To Ci się na pewno bardzo przyda, gdy rozpoczniesz już rozgrywkę na rzeczywiste pieniądze.

Cechy American Roulette VIP

Jak wspomnieliśmy na wstępie, American Roulette VIP gra online jest ruletką amerykańską, czyli mamy tutaj do czynienia z odmianą dysponującą 38 numerami na kole do gry i stole, a nie 37 jak w przypadku wersji europejskiej oraz francuskiej. Najważniejszą różnicą w stosunku do odmiany europejskiej jest bowiem dodatkowe pole mające kolor zielony i oznaczone liczbą 00 (podwójnym zerem). Wbrew temu, co mogą sądzić laicy, nie jest to zmiana korzystna dla gracza, bo obniża w ten sposób prawdopodobieństwo trafienia konkretnej liczby i każdego układu numerów dostępnego w tradycyjnych wersjach ruletki online.

Sporym plusem American Roulette VIP bez depozytu jest szeroki zakres wartości zakładów. Samo złożenie zakładu oznacza wybór żetonu i położenie go na stole (lub kilku). Gracz może wybierać spośród wielu nominałów, gdzie najniższy ma wartość 1, a najwyższy 100. Jednak maksymalna kwota, jaka może znaleźć na stole może wynieść do 800 monet (w niektórych wersjach gry kasyna online pozwalają na postawienie do 1 000 monet). Ale dodatkowo należy wziąć pod uwagę limity dla poszczególnych rodzajów zakładów.

Zakład Maks limit (w monetach)
Straight Up Bet 100
Split Bet 200
Street Bet 300
Corner Bet 400
Five Bet 500
Six Line Bet 600
Dozen Bet 800
Column Bet 800

Pod pojęciem „monety” kryje się oczywiście wartość żetonu. I na przykład na Column Bet możesz postawić maksymalnie 800 monet, czyli do ośmiu żetonów o wartości 100 monet.

American Roulette VIP ruletka opiera się o ścisły kanon tej gry, tak więc nie spodziewaj się tutaj żadnych dodatków urozmaicających rozgrywkę (lub rozpraszających gracza!). Wszystko przebiega zgodnie z podstawowym schematem gry w ruletkę. Wybierasz swoje zakłady, kładziesz monety, kręcisz kołem, kulka wpada w odpowiednią przegródkę i znasz wtedy wynik rundy. Nawet współczynnik zwrotu dla gracza, czyli RTP, jest tutaj typowy dla ruletki amerykańskiej i wynosi 94,74%.

American Roulette VIP ruletka jak grać?

Jeśli kiedykolwiek miałeś wcześniej jakiś kontakt z ruletką, to American Roulette VIP amerykańska wersja wyda Ci się naprawdę prosta w obsłudze i błyskawicznie się zorientujesz co i jak. A nawet jeśli to dla Ciebie zupełna nowość, to i tak sobie poradzisz bez najmniejszego problemu. Interfejs gry American Roulette VIP online już na pierwszy rzut oka wyda Ci się jasny i przejrzysty, a obsługa gry będzie w pełni zrozumiała. Najpierw ujrzysz duże pole ze stołem do gry. Ma on klasyczny układ, który szybko wyda Ci się w pełni znajomy i łatwy do zrozumienia.

Skieruj się jednak do dolnej części ekranu, a konkretniej do panelu sterującego, na którym znajdziesz ustawienia wartości żetonów. Wybierz interesujący Cię nominał, a następnie kliknij w pole na stole odpowiadające wybranemu przez Ciebie zakładowi. Nie musisz się śpieszyć – American Roulette VIP gra sama podświetli po najechaniu kursorem lub palcem numery, które wejdą w skład zakładu. Jeśli zdecydujesz się, że jest to właśnie to, czego oczekujesz, to po prostu kliknij, a żeton znajdzie się na stole.

W tym momencie możesz rozmieścić na stole kolejne żetony, albo rozpocząć grę. W tym drugim przypadku kliknij po prostu w przycisk PLAY po prawej stronie, by ujrzeć animację obracającego się koła i kulki toczącej się po jego obwodzie. Po chwili kulka się zatrzyma, a liczba, jaką wskaże, będzie oznaczała wynik tej konkretnej rundy. Teraz American Roulette VIP gra hazardowa pozwoli Ci na powtórzenie gry z takim samym zakładem, podwojenie stawki, albo usunięcie ze stołu wszystkich żetonów i stworzenie zupełnie nowego zakładu. Wybór należy do Ciebie!

Warto przy tym zauważyć, że American Roulette VIP internetowa gra hazardowa świetnie nadaje się do ćwiczenia różnego rodzaju strategii, jak na przykład Parley (znana także jako Paroli) lub Martingale. Oprócz tego dostępne są także liczne inne opcje, przykładowo metoda d’Alemberta, Labouchere’a i wiele innych, mniej lub bardziej skutecznych i sprawdzonych. Grając w wersję darmową, możesz bez problemu przetestować każdą z nich i sprawdzić, która Ci najbardziej pasuje!

Podsumowanie

Uważamy, że American Roulette VIP casino to świetnie wykonana gra firmy Gaming1, która z pewnością przysporzy Ci mnóstwo emocji podczas grania. Jest ładnie zaprojektowana, prosta w obsłudze, zapewnia satysfakcjonującą wysokość górnej granicy możliwych zakładów i co najważniejsze – odpowiada w pełni standardowemu kanonowi ruletki, bez żadnych udziwnień, których nie lubi zresztą większość doświadczonych fanów ruletki.

I choć uważamy, że ta konkretna gra jest naprawdę doskonałym produktem firmy Gaming1, to jednak sądzimy też, że jeśli nie jesteś fanem tej konkretnej odmiany ruletki, to możesz rozważyć zagranie w ruletkę europejską – Gaming1 ma w swoim portfolio na przykład Vertical Roulette VIP, która jest bardzo podobna do American Roulette VIP, ale będąc odmianą europejską, daje nieco większe szanse na wygraną. To jedyna różnica. Nie chcemy przez to powiedzieć, że powinieneś unikać American Roulette VIP – to byłby błąd, jako że to naprawdę doskonały i bardzo dopracowany produkt. Jego wada wynika wyłącznie z samej koncepcji gry, jaką odwzorowuje, a nie wykonania jako takiego.

Dodaj opinię

Ocena