pol
  • ger
  • gb

50 free spinów dla każdego w Betsson

Kasyno internetowe Betsson – to jedna z największych wirtualnych witryn hazardowych. Na stronie kasyna każdy gracz będzie mógł znaleźć gry zgodnie z jego upodobaniami. Oprócz ogromnej ilości gier hazardowych, Betsson oferuje swoim klientom dobry bonus w postaci 50 darmowych spinów do gry Mega Fortune Dreams. Jest to cudowna gra od znanego dostawcy NetEnt.

50 free spinów w kasynie Betsson dają możliwość graczom poćwiczyć ulubioną grę. Nie zajmie to i Ciebie zbyt dużo czasu. Postępuj zgodnie z naszą instrukcją i zdobądź fajny prezent.

  1. Najpierw weź udział w promocji. Na stronie kasyna Betsson trzeba nacisnąć odpowiedni przycisk, wystarczy to zrobić tylko jeden raz.
  2. Dalej należy obrócić 500 PLN w dowolnej grze z listy proponowanych gier, jest ich do wyboru 7: Mega Fortune Dreams, Mega Fortune, Divine Fortune, Fire 88, Wish Upon a Leprechaun, Worms Reloaded, Ra`s Legend.
  3. Odbierz swoją nagrodę! To jest łatwe! Po przejściu poprzednich dwóch kroków 50 darmowych spinów już są u Ciebie w kieszeni.

 

Należy pamiętać, że jest wymagany minimalny obrót bonusem, wynoszący x35.

Pospiesz, ponieważ ten atrakcyjny bonus kończy się 10 marca! Łapaj szczęście już teraz!

Dlaczego uchodzisz? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję
alt
50 darmowych spinów bez depozytu na Book of Dead po weryfikacji przez SMS