40 Super Hot Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
40 Super Hot Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu wideo slot
RTP (zwrot dla gracza) 95,81%
Bębny 5
Linie wygrywające 40
Min. zakład 1
Maks. zakład 800
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Niegdyś ogromną popularnością cieszył się automat 20 Super Hot. Dlatego też producenci Euro Games Technology postanowili wyjść naprzeciw wszystkim jego fanom i stworzyć kolejną wersję automatu o nazwie 40 Super Hot. Obydwa automaty nawiązują do klasycznych jednorękich bandytów, znanych z kasyn naziemnych. Nie różnią się między sobą szatą graficzną – 40 Super Hot to także symbole znanych i lubianych owoców, szczęśliwych siódemek i gwiazd.

Ogromnym atutem automatu 40 Super Hot są jego łatwe zasady. Maszyna zawiera 5 bębnów i 4 rzędy symboli w 40 liniach rozgrywających. Wybór liczby linii zależy od gracza, ale warto pamiętać, że im więcej linii, tym większe szanse na wyższą wygraną. Podobnie jak w klasycznych automatach, nagrodę gwarantuje odpowiednia konfiguracja symboli na jednej linii aktywnej. Kiedy trafisz owocową linię symboli – stanie ona w płomieniach. Wówczas możesz być pewien, że uzyskałeś gorącą wygraną!

Podstawowe cechy 40 Super Hot

Ogólne cechy techniczne automatu 40 Super Hot to:

 • Dostawca oprogramowania: EGT
 • Typ slotu: wideo
 • Liczba linii: 40
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 1
 • Maksymalny zakład: 800
 • Procent zwrotu RTP: 95,81%
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: tak

Główne funkcje automatu to:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: 20,000
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w 40 Super Hot

Chociaż 40 Super Hot to automat nawiązujący do tradycyjnych jednorękich bandytów, to producenci zdecydowali wzbogacić go o dodatkowe funkcje. Dlatego też podczas rozgrywki możesz trafić na symbol Scatter (gwiazda) oraz Wild (czerwona siódemka). Trafienie pięciu symboli Scatter na bębnie gwarantuje wygraną najwyższej stawki (aż 400 tys. monet). Oprócz tego zysk, który uzyskamy dzięki symbolowi Scatter, dodawany jest do naszych standardowych stawek wygranych z najlepiej płatnych aktywnych linii wygrywających. Takie rozwiązanie sprawia, że wynik ostateczny może być naprawdę imponujący. Dokładne informacje na temat właściwości gry i zasad rozgrywki znajdziesz klikając na przycisk “i”, znajdujący się na dole po lewej stronie ekranu.

Co gwarantuje nam symbol Wild? Ten symbol w kombinacjach wygrywających zastępuje wszystkie inne ikony, oprócz symbolu Scatter. Tym samym tworzą się nowe konfiguracje, które mogą przynieść atrakcyjne wygrane. To jednak nie koniec innowacji! Automat 40 Super Hot umożliwia także zagranie w dwie rundy bonusowe:

 1. Gamble – aktywuje ją każdy wygrywający obrót bębna. Twoim zadaniem jest wytypowanie koloru kart, które pojawią się na ekranie. Jeślli zganiesz poprawnie, Twoja wygrana zostanie dwukrotnie zwiększona. Grę można uruchomić klikając klawisz „Gamble” w prawym dolnym rogu ekranu.
 2.  Jackpot Cards – to gra karciana, która uruchamia się losowo po skończonym obrocie, jednak wyłącznie, gdy wygrana stawka jest niższa niż tysiąc monet. W grze otrzymujemy 12 kart, a naszym zadaniem jest ich odkrywanie. Aby wygrać, musimy trafić na trzy karty takiego samego koloru. Wysokość nagrody zależy od stawek przypisanych do koloru, który wytypowaliśmy.

Miłośnicy automatu 40 Super Hot na całym świecie nie mogą się mylić. Ta maszyna to gwarancja świetnej rozrywki i moc emocji. Sprawdź grę za darmo na naszej stronie i wygrywaj korzystne nagrody. Życzymy udanej zabawy!

Dodaj opinię

Ocena